Zapraszamy: pon. - pt.: 7:30 - 17:00, sob: 7:30 - 14:00

Producenci, partnerzy i marki

TAKII SEED

Takii Seed to jeden z wiodących światowych hodowców warzyw i kwiatów. W wielu krajach zarządza stacjami hodowlanymi, zakładami produkcyjnymi i biurami sprzedaży, przyczyniając się do dostarczania i promocji szerokiego asortymentu odmian warzyw i kwiatów dla profesjonalnych hodowców oraz na rynek ogrodów przydomowych.

Nasze działania

Jako wiodący na świecie hodowca innowacyjnych odmian warzyw i kwiatów, bardzo dbamy o tworzenie doskonałych produktów o wysokiej wartości dla naszych globalnych klientów, a także o zapewnienie stałych dostaw najwyższej jakości nasion.

W ten sposób pomagamy światu sobie radzić, odpowiedzialnie produkując bezpieczną i zdrową żywność oraz piękne kwiaty dla stale rosnącej populacji, jednocześnie chroniąc zrównoważone środowisko.

Nasza historia

Historia Takii sięgająca prawie dwóch wieków, to tradycja, autentyczność, profesjonalizm i rozwój. Począwszy od 1835 roku z małym rodzinnym sklepem z nasionami w Kyoto w Japonii, Takii nieustannie definiuje styl zarządzania i filozofię, która doprowadziła do stania się wiodącą na świecie firmą hodowlaną optymalnych jakościowo odmian warzyw i kwiatów.