Zapraszamy: pon. - pt.: 7:30 - 17:00, sob: 7:30 - 14:00

Producenci, partnerzy i marki

ISI

Isi Sementi s.p.a. posiada wieloletnie doświadczenie w badaniach, produkcji i komercjalizacji profesjonalnych nasion warzyw. Jako włoska firma, Isi Sementi zawsze zwracała szczególną uwagę na odzyskiwanie, ochronę i innowacyjność lokalnych odmian i ekotypów. Celem jest oferowanie produktów charakteryzujących się typowością i smakiem, ale także spełniających wymagania, które czynią je odpowiednimi dla konsumentów i rynków coraz bardziej nowoczesnych, dynamicznych i zainteresowanych produkcją, smakiem i zrównoważonym rozwojem.

Produkty tego producenta w ofercie

Profesjonalizm

Isi Sementi oferuje szeroką i zróżnicowaną gamę odmian dzięki pracom badawczym wykorzystującym innowacyjne technologie biologii molekularnej.
Istotne jest partnerstwo rozwijane przez lata z ważnymi firmami, które są znanymi na całym świecie liderami w kilku gatunkach. To partnerstwo pozwala ISI poszerzyć swój asortyment odmian. Wszystkie produkty przed wprowadzeniem na rynek poddawane są rygorystycznym testom we wszystkich obszarach uprawy, co gwarantuje najwyższą niezawodność w różnych warunkach uprawy.

Jakość

 Nacisk na jakość jest niezbędnym elementem każdego działu i podstawą misji firmy.
Wszystkie etapy produkcji, selekcji, przetwarzania i pakowania podlegają dokładnej kontroli. Każda pojedyncza partia nasion przechodzi zarówno testy laboratoryjne, jak i terenowe, aby zapewnić wysoki poziom jakości i niezawodności każdej części łańcucha produkcyjnego.