Zapraszamy: pon. - pt.: 7:30 - 17:00, sob: 7:30 - 14:00

Producenci, partnerzy i marki

Bejo

Bejo jest wiodącym przedsiębiorstwem w dziedzinie uprawy, produkcji i sprzedaży nasion warzyw. Prowadząc działalność w ponad 30 krajach, jesteśmy firmą rodzinną skupioną na działalności międzynarodowej. Nasza kadra 1900 pracowników z oddaniem dba o rozwój najlepszych odmian warzyw do zastosowania dziś i w przyszłości. Na przestrzeni lat nasza firma rozwinęła się, przechodząc naturalny, nieustający proces kształtowany przez współpracę pomiędzy producentami, sprzedawcami, partnerami w łańcuchu dostaw i pracownikami naszej firmy. Wszyscy nasi partnerzy mogą w obrębie swoich lokalnych rynków wykorzystać pełny potencjał naszych produktów.

Produkty tego producenta w ofercie

Razem na wiele lat

W kontaktach z naszymi klientami zależy nam na długofalowych relacjach, a nie na szybkich zwycięstwach. Nasi przedstawiciele pozostają w bliskim kontakcie z producentami, wymieniając się opiniami i wsłuchując w ich obawy. Dzięki uważnej obserwacji naszego otoczenia jesteśmy w stanie zapewniać lepsze wsparcie techniczne i doradztwo na rzecz realnych i trwałych wyników w zakresie upraw. Każdego dnia uczymy się na własnym doświadczeniu. Tę praktyczną wiedzę wykorzystujemy do tworzenia nowych odmian oraz do produkcji nasion o coraz lepszych parametrach spełniających wymogi nowoczesnego rolnictwa.

Podnosimy poprzeczkę poprzez innowacje

Konsekwentnie inwestujemy w działalność badawczą i rozwój. Podobnie jak w latach 60, jako pionierzy stosowania nowoczesnych technik hodowli, nigdy nie przestajemy sprawdzać nowych możliwości. Im więcej wiemy na temat roślin, poczynając od poznania DNA, tym większe są nasze możliwości tworzenia nowych odmian szybciej i precyzyjniej niż kiedykolwiek wcześniej. To oznacza, że jesteśmy w stanie oferować odmiany i nasiona o jeszcze lepszych właściwościach, które się świetnie nadają do zrównoważonego rolnictwa. Co więcej, pozwalają one na osiąganie plonów zgodnych z potrzebami producentów oraz warzyw odpowiednich dla konsumentów.

Zbiory dziś i za 50 lat

Wraz ze wzrostem liczby ludności świata i zapotrzebowania na żywność zwiększa się konieczność zapewnienia dobrej i zdrowej żywności. Naszym wkładem jest nasza wiedza oraz dalsze doskonalenie metod hodowli. Jesteśmy blisko natury.
Uważamy, że ograniczone naturalne zasoby świata zasługują na ochronę, by rolnicy mogli zbierać plony ze zdrowej i żyznej gleby zarówno dziś, jak i za 50 lat. Dlatego zawsze poszukujemy nowych, zrównoważonych metod uprawy oraz poszerzamy ofertę nasion do produkcji ekologicznej.

Najlepsze nasiona i najlepsze odmiany

Z ufnością patrzymy w przyszłość. Jako rodzinna firma ciągle robimy to, czym zajmujemy się od zawsze: produkujemy najlepsze nasiona i tworzymy najlepsze odmiany, by uzyskać zdrowe, smaczne i ekologiczne warzywa.
Współpraca z producentami i partnerami w łańcuchu dostaw zapewniająca odpowiednią przestrzeń do rozwoju pozytywnych inicjatyw – oto nasza pasja. Poznawanie przyrody nie kończy się nigdy.