Zapraszamy: pon. - pt.: 7:30 - 17:00, sob: 7:30 - 14:00

Producenci, partnerzy i marki

Rijk Zwaan

Rijk Zwaan Polska Sp. z o. o. jest podmiotem zależnym, należącym w całości do międzynarodowej spółki Rijk Zwaan z siedzibą w Holandii, działającej w sektorze hodowli warzyw. Rijk Zwaan jest firmą rodzinną znajdującą się w czołówce pięciu największych producentów nasion warzyw na świecie.

Polski oddział firmy Rijk Zwaan powstał w 1989 roku. W dniu dzisiejszym Rijk Zwaan Polska Sp. z o. o. zatrudnia 30 pracowników. Jedną z kluczowych cech Rijk Zwaan Polska jest jej unikalna kultura firmy. Stawia ona pracowników w centrum swojej działalności, co na przestrzeni lat przerodziło się w sukces całej firmy. Od roku 2003 działania firmy w Polsce wspomaga Stacja Doświadczalna Witki, o powierzchni 8 hektarów. Głównym zadaniem Stacji jest prowadzenie doświadczeń hodowlanych w klimacie reprezentatywnym dla terenu Polski i Europy Wschodniej.

Rijk Zwaan na świecie

Dla firmy Rijk Zwaan najważniejszy jest człowiek. Firma zatrudnia około 3.500 pracowników w ponad 30 krajach, dokładając wszelkich starań, by nasi partnerzy otrzymywali produkty i usługi wyróżniające się wartością dodaną. Dzięki zaangażowanej postawie naszego personelu i stałym nakładom na działalność badawczo-rozwojową, jesteśmy dynamicznie rozwijającą się organizacją. Mamy świadomość związanej z tym odpowiedzialności. Dlatego razem z naszymi parterami pragniemy aktywnie promować konsumpcję warzyw oraz dążyć do zwiększenia ich podaży.

Ludzie w samym centrum

Podstawowym celem firmy jest zapewnienie pracownikom przyjaznego i trwałego miejsca pracy, przy jednoczesnym zagwarantowaniu atrakcyjnych warunków zatrudnienia. To założenie to podstawa, w oparciu o którą współpracownicy – w bliskiej kooperacji z partnerami biznesowymi firmy Rijk Zwaan – tworzą zdrową przyszłość.