Zapraszamy: pon. - pt.: 7:30 - 17:00, sob: 7:30 - 14:00

Producenci, partnerzy i marki

Nunhems

Pod marką Nunhems, firma BASF oferuje znacznie więcej niż tylko nasiona warzyw. Oferujemy partnerskie relacje i rozwiązania zorientowane na klienta, obejmujące cały łańcuch produkcji warzyw – w tym producentów, przetwórców, plantatorów, dealerów, handlowców, detalistów i branżę gastronomiczną – dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta i zgodne z najnowszymi trendami.

Działalność na całym świecie

Jako firma działająca na całym świecie doskonale wiemy, że każdy rynek jest inny i potrzebuje odmian dostosowanych do danego klimatu, warunków upraw i preferencji kulturowych.
Rezultatem naszej obecności w różnych zakątkach świata jest szeroka wiedza, którą wykorzystujemy w hodowli i innowacyjność, aby sprostać wyzwaniom i potrzebom naszych klientów, zarówno dziś jak i w przyszłości. 

Odkryj nasze odmiany

Wiemy, że klienci poszukują najlepszego smaku i wartości odżywczych u producentów, którzy troszczą się o ludzi i dbają o naszą planetę. W nieustanie zmieniającym się świecie, każdy dzień stanowi okazję do dalszego rozwoju dobrych praktyk i poszukiwania nowych sposobów na odpowiedzialną uprawę warzyw od nasiona do stołu.