Zapraszamy: pon. - pt.: 7:30 - 16:00, sob: 7:30 - 14:00

Producenci, partnerzy i marki

Seminis

Seminis codziennie dąży do zapewnienia producentom żywności jak najlepszej obsługi, rozumiejąc unikalne potrzeby każdego z klientów. Firma, która jest częścią Vegetables by Bayer, zajmuje się produkcją i sprzedażą nasiona warzyw.

Produkty tego producenta w ofercie

Tradycja doskonałości

Jako Seminis wierzymy, że jeśli nasi partnerzy chcą osiągnąć sukces, musimy dążyc do niego wspólnie. Nasza codzienna praca opiera się dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym producenci mogą sprostać wymaganiom rynku i dostarczać produkty najwyższej jakości. Staramy się jak najlepiej zrozumieć potrzeby producentów upraw polowych, tunelowych i szklarniowych, a także dostawców dla rynku przetwórczego.

Razem możemy więcej

Teraz, kiedy jesteśmy częścią Vegetables by Bayer możemy w większym zakresie dostarczać innowacji, których od nas oczekujesz. Wykorzystując nasze globalne zasięgi i relacje mamy możliwość przewidywania trendów i tworzenia właściwych produktów dla rynku.

Globalny zasięg

Nasz globalny zasięg, pomaga tworzyć unikalne rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Tworzenie najlepszych produktów to ważny początek, ale utrzymywanie bliskich relacji i codziennych interakcji jest kluczem do naszego wspólnego sukcesu. W Bayer dążymy do zacieśnienia współpracy z naszymi partnerami bo wierzymy, że razem możemy przyczynić się do poprawy zdrowia na świecie.

Więcej niż uprawa warzyw

Wiemy, że Twoje potrzeby stale się zmieniają wraz z ewoluującymi potrzebami branży i konsumentów na całym świecie. Angażujemy się we wspólną zmianę na lepsze. To zaangażowanie wzmocni nie tylko Twój rozwój, ale także dobrobyt i zdrowie ludzi na całym świecie. Razem dążymy do tego, aby Twoje uprawy dostarczały dokładnie tego, czego ludzie potrzebują, aby poprawić swój komfort życia.