Zapraszamy: pon. - pt.: 7:30 - 16:00, sob: 7:30 - 14:00

Producenci, partnerzy i marki

Hazera

Firma Hazera to światowy lider w przemyśle nasiennym zaangażowany w rozwój wysokiej jakości nasion. Może pochwalić się ponad stuletnim doświadczeniem. Hazera oferuje wiedzę, zaangażowanie oraz wsparcie techniczne łącząc lata doświadczeń z najnowszą wiedzą i najwyższej klasy technologią.

Hazera prowadzi działalność we wszystkich strefach klimatycznych, w różnych warunkach uprawy i na rynkach o zróżnicowanych wymaganiach. Priorytetem dla firmy jest udana współpraca, rozwój szerokiej gamy odmian oraz zapewnianie kompleksowego wsparcia na każdym etapie. Zespół ekspertów bezpośrednio współpracuje z producentami, aby poznać ich potrzeby, pomóc w doborze odmian oraz zapewnić doradztwo i wsparcie podczas całego cyklu uprawy.

Produkty tego producenta w ofercie

Obecność na świecie

Centrale spółki Hazera znajdują się w Izraelu i w Holandii, a jej oddziały działają w dwunastu krajach; prócz tego dysponujemy rozległą siecią dystrybucyjną, obsługującą ponad 100 innych rynków. Międzynarodowa obecność i działalność sprawia, że jesteśmy blisko naszych klientów. Umożliwia to nam oferowanie wsparcia technicznego, reagowanie na potrzeby lokalnych producentów, tworzenie odmian dostosowanych do warunków uprawy w określonych uwarunkowaniach klimatycznych i spełniających wymogi rynku.

Innowacja przez technologię

Zgodnie z naszą dewizą, kładziemy szczególny nacisk na badania i rozwój. Stosując innowacyjne rozwiązania nieustannie łączymy osiągnięcia współczesnej nauki z tradycyjnymi metodami hodowli, aby uzyskiwać odmiany najwyższej jakości, gwarantujące wysokie plony. Hazera bezpośrednio współpracuje z międzynarodowymi placówkami badawczymi, wykorzystując najnowsze osiągnięcia nauki do tworzenia najlepszych rozwiązań spełniających potrzeby klientów z całego świata. W procesie produkcji oraz w naszych laboratoriach działamy zgodnie z najwyższymi standardami jakości, w tym ISO oraz NAL.

Producent w centrum uwagi

Producenci warzyw są zawsze w centrum wszystkich naszych działań. Nasi eksperci współpracują z producentami w celu rozpoznania ich oczekiwań i potrzeb, zapewnienia doradztwa w doborze odmian oraz wsparcia w trakcie całego cyklu uprawy. Takie praktyczne podejście stanowi dodatkową wartość dla klientów – pomaga im zwiększać potencjał upraw, zapewniając maksymalne wyniki produkcyjne przez wiele lat.

 

Część grupy Limagrain

Spółka Hazera jest własnością Limagrain Group, międzynarodowego koncernu działającego w branży rolniczej, z siedzibą we Francji. Jako spółdzielnia rolników, grupa Limagrain doskonale rozpoznaje potrzeby swoich klientów, dzięki czemu osiągnęła pozycję największej spółki nasiennej w Europie, specjalizując się w hodowli warzyw, upraw polowych oraz w wytwarzaniu produktów zbożowych. Dział nasion warzyw grupy Limagrain jest drugą największą firmą w tej branży na świecie.