Zapraszamy: pon. - pt.: 7:30 - 17:00, sob: 7:30 - 14:00

Producenci, partnerzy i marki

Hm.Clause

HM.CLAUSE to międzynarodowy lider zrównoważonego rolnictwa, specjalizujący się w hodowli, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości nasion warzyw. Celem firmy jest poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań, aby wyżywić i chronić planetę — a firmowy zespół działa w 30 krajach, aby służyć hodowcom na każdym kontynencie. Wspólnie budujemy silną współpracę z rolnikami, którym służymy, zdobywając zaufanie, zapewniając wsparcie w celu trwałej poprawy jakości i smaku zdrowej żywności.

Produkty tego producenta w ofercie

Jesteśmy globalni. Jesteśmy lokalni.

Komunikacja i ścisła współpraca zarówno na poziomie globalnym, jak i lokalnym zapewniają, że spełniamy wymagania wszystkich klientów. Lokalne doświadczenia i obserwacje codziennie dostarczają naszym zespołom informacje, które wykorzystujemy w obsłudze różnych klientów, od hodowców dowolnej wielkości i skali po dystrybutorów na całym świecie.

Najlepsze rozwiązania w zakresie nasion

Wiodące placówki badawcze i zaangażowanie w tę dziedzinę pozwalają naszemu międzynarodowemu zespołowi opracowywać niezawodne nasiona o znaczeniu regionalnym wspólnie z hodowcami na całym świecie. Nasze wysokiej jakości nasiona dają aromatyczne, mocne warzywa. To wszystko jest możliwe dzięki rolnictwu przyjaznemu dla środowiska.

Nasze zaangażowanie

HM. CLAUSE to firma z wieloletnią tradycją. Naszą misją jest opracowywanie wysokiej jakości nasion warzyw dostosowanych do dzisiejszych wyzwań rolniczych. Hodowcy roślin warzywnych angażują się w tworzenie zrównoważonych źródeł utrzymania dla rolników. Dzięki hodowli roślin są w stanie zwiększyć plony, zmniejszyć zużycie wody i dostarczać najwyższej jakości warzywa konsumentom na całym świecie.


Z dumą obsługujemy klientów od najmniejszych rolników po największych dystrybutorów oraz od rolnictwa na własne potrzeby po przetwórstwo. Nasze rozwiązania, obecne w ponad 30 krajach, dostosowują się do szerokiej gamy warunków klimatycznych i agronomicznych.