Zapraszamy: pon. - pt.: 7:30 - 16:00, sob: 7:30 - 14:00

Producenci, partnerzy i marki

PNOS Ożarów Mazowiecki

PNOS to jeden z najbardziej rozpoznawalnych znaków towarowych na rynku nasiennym z tradycjami sięgającymi roku 1951. Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim Sp. z o.o. jest polską firmą hodowlano-nasienną i jednym z największych przedsiębiorstw nasiennych w kraju.

O firmie

Od ponad sześćdziesięciu pięciu lat priorytetem firmy jest dostarczanie nasion najlepszej jakości. Spółka posiada własne laboratorium, które pracuje w oparciu o międzynarodowe normy ISTA, wykonując ponad 14 tysięcy analiz rocznie. Normy zakładowe są procentowo wyższe od norm założonych przez ISTA. Zakład produkcyjny PNOS w Lublinie jest wyposażony w najnowocześniejsze maszyny do pakowania w Polsce. Czerpiąc z tradycji i doświadczenia polskiej hodowli firma skutecznie wprowadza innowacje w zakresie technologii produkcji, logistyki oraz marketingu.

Nasze odmiany

Spółka posiada ponad 130 odmian własnych warzyw, a w ofercie przedstawia ponad 1 400 pozycji warzyw i kwiatów, które dedykowane są na rynek profesjonalny i hobbystyczny.
Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim Sp. z o.o. jest dystrybutorem nasion warzyw Moravoseed oraz nasion Graines Voltz na rynek profi.