Szkolenie, webinarium, targi

2022/01/05 Wydarzenia

Pierwsze dni nowego roku obfitować będą w różnego rodzaju wydarzenia z branży warzywniczej. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji spotkań, podczas których poruszane będą tematy związane z uprawą roźnych odmian oraz  dostarczające rozwiązań w zakresie uprawy oraz produkcji owoców i warzyw.

10 stycznia odbędzie się szkolenie z cyklu „Cebula bez tajemnic” organizowane przez firmy HAzera Poland oraz ADOB. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10, w Karczmie Kujawskiej w Cieślinie. Pojawią się następujące tematy:

  • aktualna sytuacja na światowych rynkach cebuli
  • odmiany cebuli na sezon 2022 oraz aktualne promocje
  • wpływ nawożenia mikroelementowego na jakość i plon cebuli
  • kluczowe aspekty agrotechniczne w uprawie cebuli
  • cebula perfekcyjnie chroniona

11 stycznia o godzinie 19:00 rozpocznie się webinarium „Pomidor i sałaty pod osłonami” organizowane przez serwis warzywa.pl oraz firmy: Bayer (marka Seminis), Enza Zaden i Hazera Poland.

By wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy kliknąć w link: 

https://intermag.clickmeeting.com/pomidor-i-salaty-pod-oslonami-badz-liderem-w-produkcji-/register

Natomiast 12 i 13 stycznia odbędzie się XII już edycja Targów Sadownictwa i Warzywnictwa. Tradycyjnie targi będą miały miejsce w Ptak Warszaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy.

Podczas TSW 2022 prezentowane będą maszyny do uprawy i zbioru oraz nawozy, środki ochrony roślin, materiał szkółkarski, nasiona, opakowania, chłodnie, siatki, tyczki, a także inny sprzęt oraz akcesoria niezbędne w produkcji sadowniczej i warzywniczej.


« Wszystkie wpisy w kategorii